Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
Avant 4,0 V8 TFSI 412 kW quattro tiptronic / Tikattu verhoilu / ACC / Bose / Panorama / Koukku
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | GNV-500 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 166 000 km |
| Polttoaine | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 3993 cm3 |
| Korimalli | Farmari |
| Väri | Valkoinen / valkoinen |
| Omamassa | 2010 kg |
| Kokonaismassa | 2565 kg |
| Teho | 412 kW / 560 hv |
| Viimeisin katsastus | 1.12.2025 |
| Käyttöönottopvm | 5.8.2013 |
| Tavaratilan koko | 565 l |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 4 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 229 g/km |
| Huippunopeus | 305 km/h |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 3,9 s |