Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
G26 Gran Coupé xDrive MHEV / ACC / M-Istuimet / Laser / H&K / HUD / 360-kamera
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | 46553 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 59 000 km |
| Polttoaine | Hybridi: bensiini/sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2998 cm3 |
| Korimalli | Pystyperä |
| Väri | Punainen / met. punainen |
| Omamassa | 1900 kg |
| Kokonaismassa | 2380 kg |
| Jarrullinen vetopaino | 1800 kg |
| Teho | 275 kW / 374 hv |
| Viimeisin katsastus | 7.8.2024 |
| Käyttöönottopvm | 30.7.2021 |
| Tavaratilan koko | 470 l |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 4 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 192 g/km |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 4,7 s |