Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
Mustang GT Coupé / Vakkari / Nahkapenkit / LED
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | TZE-341 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 78 000 km |
| Polttoaine | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Takaveto |
| Moottoritilavuus | 4951 cm3 |
| Korimalli | Coupé |
| Väri | Musta / musta |
| Omamassa | 1795 kg |
| Kokonaismassa | 2087 kg |
| Teho | 303 kW / 412 hv |
| Viimeisin katsastus | 18.6.2025 |
| Henkilömäärä | 4 |
| Ovien lukumäärä | 2 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |