P300e Plug-In Hybrid AWD Auto R-Dynamic S / ACC / 360-Kamera / BLIS / Suomi-Auto / Koukku
Tarjoushinta
Rahoituksella
Tampereen AutoCenterillä löydät laajan valikoiman premium autoja. Voit ostaa auton kotiintoimituksella!, 1.om Suomi-auto, Sähköinen toimintamatka62 km, Täydellinen merkkiliikkeen huoltohistoria (viim. huolto 04/2025), R-Dynamic, -, SUOSITUIMMAT VARUSTEET, Sähkökäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja puhelinohjauksella, Nahkaverhoilu, Sähkösäätöiset etuistuimet, LED-ajovalot, Ristiseläntuki, Sadetunnistin, 360° -Kamerajärjestelmä, Peruutuskamera, LED -Ajovalot, -, AJOAVUSTIMET, Adaptiivinen vakionopeudensäädin, Kaistavahti, Navigointijärjestelmä, Ajotietokone, Pysäköintitutkat edessä ja takana, Kuolleenkulman tarkkailujärjestelmä, Liikennemerkkitunnistus, ABS-jarrut, Ohjaustehostin, -, YLEISIMMÄT VARUSTEET, Automaattinen ilmastointi, Tuulilasin lämmitys, Etuistuinlämmitys, Lämmitettävä monitoimiohjauspyörä nahkaa + vaihdevalitsimet takana, Ohjauspyörän mekaaninen korkeus -ja syvyyssäätö, Kosketusvärinäyttö, Bluetooth puhelinvalmius, Mukitelineet, Avaimeton käynnistys, Takaluukun automatiikka, Musta sisäkaton verhous, BT/USB/Audiojärjestelmä, Osittain virtuaalinen mittaristo, Apple CarPlay, Android Auto, Taittuvat takaistuimet, -, Stop/Start järjestelmä, Metalliväri, Kaukokäyttöinen keskuslukitus, Vetokoukku, Sähkösäätöiset peilit, Automaattisesti himmentyvä taustapeili, 2 x renkaat alumiinivantein, Turvatyynyt, Jaguar 1,5 ladattava hybridi 309hv Automaatti + Neliveto, **Tähänkin autoon saat AutoCenter-lisäturvan rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9,5€/kk (20tkm/12kk). Kysy lisää myyjältä!**, Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
| Rekisteritunnus | RUM-481 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 44 000 km |
| Polttoaine | Hybridi: Bensiini/Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 1498 cm3 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Väri | Harmaa / harmaa |
| Omamassa | 2202 kg |
| Kokonaismassa | 2670 kg |
| Teho | 227 kW / 309 hv |
| Katsastuspvm | 21.5.2025 |
| Käyttöönottopvm | 8.4.2021 |
| Tavaratilan koko | 494 l |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 5 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 44 g/km |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 6,5 s |
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
Taninkatu 12, Lielahti, TAMPERE
Avoinna ma–pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma-pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma–pe 7–17
Avoinna ma–pe 7.00–17.00
Possijärvenkatu 6, Lielahti
33400 Tampere
Puhelun hinta on oman liittymäsi mukainen perusmaksu sekä lisäksi 0,99 €/min. Hinta koskee 0100-alkuisia numeroita.