3,0 V6 340PS Coupé / P.kamera / Panoraama / Webasto / Muistipenkit /
Tarjoushinta
Rahoituksella
Tampereen AutoCenterillä löydät laajan valikoiman premium autoja. Voit ostaa auton kotiintoimituksella!, Kysy lisää myynnistämme p. 0100 7111. Varusteina mm, Tähän autoon tehty kattava kuntotarkastus!, Ajonvakaudenhallintajärjestelmä, Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukokäytöllä, Automaattinen ilmastointi, Nahkaverhoilu, Urheilulliset etuistuimet, Sähkösäätöiset etuistuimet muistitoiminnoin, Etuistuinlämmitys, Lämmitettävä ohjauspyörä, Sähkösäätöinen monitoimiohjauspyörä muistilla nahkaa + vaihdevalitsimet takana, Sadetunnistin, Vakionopeudensäädin, Ajotietokone, Navigointijärjestelmä, Kosketusvärinäyttö, Bluetooth puhelinvalmius, Mukitelineet, LED-ajovalot, Pysäköintitutkat edessä ja takana, Peruutuskamera, Panoraamalasikatto, Avaimeton käynnistys, Tasosäädettävä ilmajousitus, Osittain virtuaalinen mittaristo, Tuulilasin lämmitys, Sähkösäätöiset peilit, Automaattisesti himmentyvä taustapeili, Turvatyynyt, ABS-jarrut, Ohjaustehostin, ** Tähän autoon saat uudistetun AutoCenter Platinum Care -lisäturvan jopa 24 kk ajaksi ilman kilometrirajoitusta – entistä kattavampi turva yllättävien kulujen varalle. Saatavilla myös rahoituksen yhteydessä. Lue lisää: https://autocenter.fi/lisaturva/ **, Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
| Rekisteritunnus | BRU-191 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 84 000 km |
| Polttoaine | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Takaveto |
| Moottoritilavuus | 2995 cm3 |
| Korimalli | Coupé |
| Väri | Musta / musta |
| Omamassa | 1739 kg |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Teho | 250 kW / 340 hv |
| Katsastuspvm | 23.6.2025 |
| Käyttöönottopvm | 18.11.2014 |
| Henkilömäärä | 2 |
| Ovien lukumäärä | 2 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 205 g/km |
| Huippunopeus | 260 km/h |
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
Taninkatu 12, Lielahti, TAMPERE
Avoinna ma–pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma-pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma–pe 7–17
Avoinna ma–pe 7.00–17.00
Possijärvenkatu 6, Lielahti
33400 Tampere
Puhelun hinta on oman liittymäsi mukainen perusmaksu sekä lisäksi 0,99 €/min. Hinta koskee 0100-alkuisia numeroita.