Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
5,0 V8 Supercharged Coupe / Bower&Wilkins / Nahat / Xenon-ajovalot / Keyless / Ilmastoidut istuimet
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | CKN-697 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 104 000 km |
| Polttoaine | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Takaveto |
| Moottoritilavuus | 5000 cm3 |
| Korimalli | Coupé |
| Väri | Musta / musta |
| Omamassa | 1824 kg |
| Kokonaismassa | 2145 kg |
| Teho | 375 kW / 510 hv |
| Viimeisin katsastus | 2.6.2025 |
| Käyttöönottopvm | 31.5.2010 |
| Tavaratilan koko | 330 l |
| Henkilömäärä | 4 |
| Ovien lukumäärä | 2 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 292 g/km |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 4,8 s |