Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
110 P400e Plug-in Hybrid X-Dynamic SE 22MY / ACC / Premium LED-Valot / Webasto / Cold Climate
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | ITZ-583 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 159 000 km |
| Polttoaine | Hybridi: bensiini/sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 1997 cm3 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Väri | Valkoinen / valkoinen |
| Omamassa | 2669 kg |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Jarrullinen vetopaino | 3000 kg |
| Teho | 294 kW / 400 hv |
| Käyttöönottopvm | 17.2.2022 |
| Tavaratilan koko | 696 l |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 5 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 77 g/km |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 10,2 s |