Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
3D DEFENDER 90 / ALV. Väh. Kelp. Pakettiauto / 6-paikkainen / Vinssi / Roof Rack / Webasto
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | JBJ-38 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 245 000 km |
| Polttoaine | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2490 cm3 |
| Väri | Sininen / sininen |
| Omamassa | 1870 kg |
| Kokonaismassa | 2550 kg |
| Jarrullinen vetopaino | 3500 kg |
| Teho | 90 kW / 122 hv |
| Viimeisin katsastus | 22.7.2025 |
| Käyttöönottopvm | 6.3.2007 |
| Henkilömäärä | 6 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 282 g/km |