Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
3,0 Td6 HSE Luxury / Vetokyky 3500KG! / Meridian Surround / Panorama /Jääkaappi / Ilma-alusta
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | JKR-969 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 129 000 km |
| Polttoaine | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2993 cm3 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Väri | Valkoinen / valkoinen |
| Omamassa | 2298 kg |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Jarrullinen vetopaino | 3500 kg |
| Teho | 190 kW / 258 hv |
| Viimeisin katsastus | 10.10.2024 |
| Käyttöönottopvm | 24.11.2017 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 5 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 189 g/km |
| Huippunopeus | 209 km/h |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 8,1 s |