3,0 Td6 HSE Luxury / Meridian Surround / ACC / Hieronta / Panorama / HUD
Tarjoushinta
Rahoituksella
Tampereen AutoCenterillä löydät laajan valikoiman premium autoja. Voit ostaa auton kotiintoimituksella!, Kysy lisää myynnistämme p. 0100 7111. Varusteina mm, -, SUOSITUIMMAT VARUSTEET, Sähkösäätöiset etuistuimet muistitoiminnoin, Nahkaverhoilu, Kuljettajan istuimen hieronta, Adaptiiviset LED-ajovalot, Kaukovaloavustin, Peruutuskamera, Sadetunnistin, Meridian Surround- äänentoistojärjestelmä, Tasosäädettävä ilmajousitus, Panoraamalasikatto, HUD tuulilasiin heijastettava näyttö, -, AJOAVUSTIMET, Adaptiivinen vakionopeudensäädin, Kaistavahti, Ajotietokone, Navigointijärjestelmä, Kuolleenkulman tarkkailujärjestelmä, Pysäköintitutkat edessä ja takana, Liikennemerkkitunnistus, Ohjaustehostin, ABS-jarrut, -, YLEISIMMÄT VARUSTEET, Automaattinen ilmastointi, Etuistuinlämmitys ja tuuletus, Lämmitettävä ohjauspyörä, Monitoimiohjauspyörä nahkaa + vaihdevalitsimet takana, Tuulilasin lämmitys, Sisätilan tunnelmavalaistus, Bluetooth puhelinvalmius, BT/USB/Audiojärjestelmä, Kosketusvärinäyttö, Takaluukun automatiikka, Musta sisäkaton verhous, Osittain virtuaalinen mittaristo, Mukitelineet, -, Stop/Start järjestelmä, Avaimeton käynnistys, Taittuvat takaistuimet, Kattokaiteet, Metalliväri, Turvatyynyt, Kaukokäyttöinen keskuslukitus, Sähkösäätöiset koria vasten taittuvat peilit, Sähköisesti alletaittuva vetokoukku, ** Tähän autoon saat uudistetun AutoCenter Platinum Care -lisäturvan jopa 24 kk ajaksi ilman kilometrirajoitusta – entistä kattavampi turva yllättävien kulujen varalle. Saatavilla myös rahoituksen yhteydessä. Lue lisää: https://autocenter.fi/lisaturva/ **, Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
| Rekisteritunnus | JOB-474 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 174 000 km |
| Polttoaine | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2993 cm3 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Väri | Musta / musta |
| Omamassa | 2298 kg |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Teho | 190 kW / 258 hv |
| Katsastuspvm | 11.11.2024 |
| Käyttöönottopvm | 7.11.2017 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 5 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 189 g/km |
| Huippunopeus | 209 km/h |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 8,1 s |
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
Taninkatu 12, Lielahti, TAMPERE
Avoinna ma–pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma-pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma–pe 7–17
Avoinna ma–pe 7.00–17.00
Possijärvenkatu 6, Lielahti
33400 Tampere
Puhelun hinta on oman liittymäsi mukainen perusmaksu sekä lisäksi 0,99 €/min. Hinta koskee 0100-alkuisia numeroita.