Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
P510e Plug-in Hybrid First Edition SWB / ACC / Digi LED-Valot / Meridian 3D Surround / 1-om. / HUD
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | KVE-558 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 69 000 km |
| Polttoaine | Hybridi: bensiini/sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2996 cm3 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Väri | Harmaa / met. harmaa |
| Omamassa | 2810 kg |
| Kokonaismassa | 3450 kg |
| Jarrullinen vetopaino | 2500 kg |
| Teho | 375 kW / 510 hv |
| Käyttöönottopvm | 17.5.2023 |
| Tavaratilan koko | 818 l |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 5 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 20 g/km |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 5,5 s |