E-Hybrid Coupé / BOSE / Panorama / SportChrono / 18-Istuimet / Koukku
Tarjoushinta
Rahoituksella
Tampereen AutoCenterillä löydät laajan valikoiman premium autoja. Voit ostaa auton kotiintoimituksella!, Kysy lisää myynnistämme p. 0100 7111. Varusteina mm, Huoltohistoria (viimeisin 5/25), Nahkaverhoilu, Urheilulliset etuistuimet (18-suuntaiset), Sähkösäätöiset etuistuimet muistitoiminnoin, Etuistuinlämmitys, Lämmitettävä ohjauspyörä, Sähkösäätöinen monitoimiohjauspyörä muistilla nahkaa + vaihdevalitsimet takana, Sadetunnistin, Vakionopeudensäädin, Navigointijärjestelmä, Kosketusvärinäyttö, BOSE äänentoistojärjestelmä, Bluetooth puhelinvalmius, Ääniohjaus, LED-ajovalot, Pysäköintitutkat edessä ja takana, Peruutuskamera, Panoraamalasikatto, Avaimeton käynnistys, Autohold, Stop/Start järjestelmä, Tasosäädettävä ilmajousitus, Valopaketti, Musta sisäkaton verhous, Osittain virtuaalinen mittaristo, Taittuvat takaistuimet, Sähköisesti alletaittuva vetokoukku, Kattokiskot, Tummennetut takalasit, 2 x renkaat alumiinivantein, Sähkösäätöiset koria vasten taittuvat peilit, Turvatyynyt, ABS-jarrut, Ohjaustehostin, ** Tähän autoon saat uudistetun AutoCenter Platinum Care -lisäturvan jopa 24 kk ajaksi ilman kilometrirajoitusta – entistä kattavampi turva yllättävien kulujen varalle. Saatavilla myös rahoituksen yhteydessä. Lue lisää: https://autocenter.fi/lisaturva/ **, Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
| Rekisteritunnus | YLO-923 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 89 000 km |
| Polttoaine | Hybridi: Bensiini/Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2995 cm3 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Väri | Hopea / hopea |
| Omamassa | 2435 kg |
| Kokonaismassa | 3055 kg |
| Teho | 340 kW / 462 hv |
| Katsastuspvm | 14.11.2025 |
| Käyttöönottopvm | 30.9.2019 |
| Tavaratilan koko | 500 l |
| Henkilömäärä | 4 |
| Ovien lukumäärä | 4 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 89 g/km |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 5,1 s |
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
Taninkatu 12, Lielahti, TAMPERE
Avoinna ma–pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma-pe 9–18, la 10–15
Avoinna ma–pe 7–17
Avoinna ma–pe 7.00–17.00
Possijärvenkatu 6, Lielahti
33400 Tampere
Puhelun hinta on oman liittymäsi mukainen perusmaksu sekä lisäksi 0,99 €/min. Hinta koskee 0100-alkuisia numeroita.