Tarjoushinta
Rahoituksella
Ota yhteyttä
Kysy tästä ajoneuvosta TulostaSoita automyyjälle
Tai ota yhteyttä Whatsappissa
Palvelemme ark klo 9.00–18.00, la 10.00–15.00.
Myyjämme auttavat mielellään tarpeisiisi räätälöidyn rahoitusratkaisun rakentamisessa. Rahoitusesimerkki on viitteellinen. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen sekä kasko- ja liikennevakuutuksen ottamisen. Kuluttajasuojalain mukaisen luottohinnan ja rahoituskuluerittelyt saat myyjiltämme luottopäätöksen hakemisen yhteydessä. Hintoihin lisätään toimituskulu.
4 E-Hybrid Sport Design / Sport Chrono / BOSE / Panoraama / LED-valot / Tutkat
Pidätämme oikeuden hintojen muutoksiin. Tiedot ovat ohjeellisia. Varmista ilmoitustiedot, mahdollinen takuu ja sen ehdot, varusteiden oikeellisuus ja varastotilanne myyjältä. Myyjä ei ota vastuuta mahdollisista puutteista tai virheellisistä ilmoituksista. Käyttövoimaverona ilmoitetaan laskennallinen arvio. Todellinen käyttövoimavero voi erota tässä ilmoitetusta.
| Rekisteritunnus | GNC-967 |
|---|---|
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 47 000 km |
| Polttoaine | Hybridi: bensiini/sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Moottoritilavuus | 2894 cm3 |
| Korimalli | Farmari |
| Väri | Harmaa / met. harmaa |
| Omamassa | 2265 kg |
| Kokonaismassa | 2810 kg |
| Teho | 243 kW / 330 hv |
| Viimeisin katsastus | 13.11.2025 |
| Käyttöönottopvm | 15.5.2018 |
| Tavaratilan koko | 425 l |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien lukumäärä | 4 |
| Kulutus (kaupunki) | 00 l/100km |
| Kulutus (maantie) | 00 l/100km |
| Kulutus (yhdistetty) | 00 l/100km |
| CO2-päästöt | 0 g/km |
| Huippunopeus | 270 km/h |
| Kiihtyvyys 0-100 km/h | 4,6 s |