Perjantaina 21.8. vietimme hienon päivän Nokia River Golfilla Pancho Villa Lielahden 10-vuotisgolfkilpailun merkeissä. Tampereen AutoCenter ja Range Rover olivat mukana päivässä yhteistyökumppaneina.
Aamu käynnistyi golfkentällä varsin sumuisissa tunnelmissa, mutta päivän edetessä sää kirkastui ja loppupäivästä päästiin nauttimaan auringosta ja hyvästä kisatunnelmasta.
Tampereen AutoCenter oli mukana tapahtumassa omalla taukopisteellä, jossa kilpailijat pääsivät kierroksen lomassa pysähtymään hetkeksi ja tutustumaan samalla paikalla olleisiin Range Rover -malleihin. Päivä tarjosi meille jälleen hyvän mahdollisuuden tavata asiakkaita ja tuttuja hieman erilaisessa ympäristössä.
Myös meidän Land Rover -myyjämme Ossi lähti mukaan kisakierrokselle, vaikka golfharrastus oli alkanut vasta tänä kesänä. Rohkeasti suoraan tositoimiin siis!
Iso kiitos Pancho Villa Lielahdelle hienosti järjestetystä tapahtumasta sekä kaikille päivän aikana mukana olleille. Oli ilo olla mukana juhlistamassa 10-vuotista taivalta!



